Działamy na rynku turystycznym od ponad 30 lat, posiadając bogate doświadczenie w organizowaniu wycieczek i imprez krajoznawczych. Podstawą naszej oferty są wycieczki krajoznawcze krajowe i zagraniczne. Staramy się, by program zwiedzania był zawsze bardzo atrakcyjny i obejmował zarówno najważniejsze zabytki oraz ciekawostki przyrodnicze i kulturowe danego regionu, jak i punkty widokowe. Mamy również wiele propozycji dla szkół, organizując ciekawe wycieczki krajoznawczo-edukacyjne, w trakcie których uczniowie mogą zdobyć nowe doświadczenia oraz wiedzę o historii, kulturze i przyrodzie Polski i Europy. Specjalizujemy się ponadto w realizacji imprez turystycznych dla grup z różnorakich organizacji (zakładów pracy, związków zawodowych, itp.) – tak krajoznawczych, jak i integracyjnych.

Jako organizator turystyki (touroperator), współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi kontrahentami i zapewniamy bezpieczeństwo uczestników wycieczek. Każda wycieczka jest starannie przygotowana przez doświadczonych pracowników, którzy dbają o każdy szczegół i gwarantują profesjonalną obsługę. Wszyscy uczestnicy naszych wycieczek są ubezpieczeni na podstawie Umowy Generalnej zawartej z SIGNAL IDUNA Polska TU S.A., co dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas podróży.

Dbamy o każdego klienta, zapewniając miłą i przyjazną atmosferę podczas całej podróży. Wszystkie wycieczki organizowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co pozwala na pełne zadowolenie klientów i skłania ich do ponownego korzystania z usług naszej firmy. 

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia zgodnie z ustawą o usługach turystycznych (Dz. U. z 2004 r. Nr 223, poz. 2268 z późn. zm.), co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i zgodność z polskim prawem.Wszystkich uczestników naszych imprez turystycznych ubezpieczamy na podstawie Umowy Generalnej zawartej z SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Zachęcamy do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU):

„Bezpieczne Podróże” - przy wyjazdach zagranicznych NNW na terenie RP – przy wyjazdach krajowych